konec limitování 26. 06. 2021 17:00
datum aukce 26. 06. 2021 18:00
45
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 39 000 CZK

8. Karel Souček (1915 - 1982)

Matka a dcera - Malíř, grafik, ilustrátor a pedagog. Byl žákem umělecko průmyslové školy v Praze a Akademie výtvarného umění v Praze. Od roku 1958 vedl atelier na Akademii výtvarných umění v Praze, kde byl v letech 1967-1969 rektorem. Obraz "Matka a dcera" patří mezi díla nezpochybnitelné galerijní hodnoty

technika Olej na plátně
rozměr 64x87 cm
rok 1954
signatura Signováno PD
stav díla dobrý
provenience soukromá sbírka