datum aukce 08. 10. 2017 13:30
246
prodáno za: 31 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

154. Matal Bohumír

Kompozice

rok 1962
signatura sign. UD Matal 1962
technika kombinovaná technika, plátno na lepence
velikost 23,5 x 23,5 cm
autor 1922 - 1988

6****0 31 000 CZK 08. 10. 2017 15:50:07
Sál 30 000 CZK 08. 10. 2017 15:50:01
Sál 29 000 CZK 08. 10. 2017 15:50:00
6****0 28 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:50
Sál 27 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:48
Sál 26 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:48
6****0 25 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:38
Sál 24 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:31
Sál 23 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:29
6****0 22 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:24
Sál 21 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:18
6****0 20 000 CZK 08. 10. 2017 15:49:10