datum aukce 29. 11. 2017 18:30
499
prodáno za: 800 000 CZK
vyvolávací cena: 750 000 CZK

33. Foltýn František

Kompozice - provenience: sbírka MUDr. Miloše Dráždila, Brno

letopočet 1939
signatura sign. na rubu F. Foltýn B. 1939 (1947/0)
technika olej, plátno
velikost 73 x 55 cm
autor 1891 - 1976

Sál 800 000 CZK 29. 11. 2017 19:04:27
Sál 750 000 CZK 29. 11. 2017 19:04:20