datum aukce 07. 06. 2018 18:30
364
prodáno za: 60 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

12. Kotík Jan

Bez názvu (Hlava)

Popis reprodukováno: Jan Kotík, Národní Galerie, 2011, str. 319, č. 469
LP 1955
Signováno sign. LD monogram JK 55
Technika olej, sololit
Rozměr 38,5 x 46 cm
Rok úmrtí 2002
Rok narození 1916
Roky (1916-2002)

5****2 60 000 CZK 07. 06. 2018 18:51:40
Sál 60 000 CZK 07. 06. 2018 18:51:42
Sál 57 500 CZK 07. 06. 2018 18:51:40
5****2 55 000 CZK 07. 06. 2018 18:51:21