datum aukce 07. 06. 2018 18:30
415
prodáno za: 100 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

6. Kolářová Běla

Ryba

Popis na rubu štítek s popisem
LP 1969
Signováno sign. PD Běla Kolářová 1969, na rubu B. Kolářová
Technika koláž, plíšky
Rozměr 24,5 x 34 cm
Rok úmrtí 2010
Rok narození 1923
Roky (1923-2010)

Sál 100 000 CZK 07. 06. 2018 18:46:22
Sál 95 000 CZK 07. 06. 2018 18:46:21
Sál 90 000 CZK 07. 06. 2018 18:46:13
Sál 85 000 CZK 07. 06. 2018 18:46:10
Sál 80 000 CZK 07. 06. 2018 18:46:03
Sál 75 000 CZK 07. 06. 2018 18:46:00
Sál 70 000 CZK 07. 06. 2018 18:45:55
2****5 65 000 CZK 07. 06. 2018 18:45:38