datum aukce 07. 06. 2018 18:30
578
vyvolávací cena: 1 100 000 CZK

8. Bělocvětov Andrej

Portrét pana S. (Josef Sudek v ateliéru)

Popis původní výstavní rám. reprodukováno: Andrej Bělocvětov I. Obrazy, Klatovy, Plzeň, Týnec, 2008, str. 27, Bělocvětov - Hudba absolutna, 2016, str. 53, vystavováno
LP 1952 - 1953
Signováno sign. LN Bělocvětov 52 - 53
Technika vaječná tempera, plátno
Rozměr 130 x 89 cm
Rok úmrtí 1997
Rok narození 1923
Roky (1923-1997)