datum aukce 24. 10. 2021 13:30
373
prodáno za: 470 000 CZK
vyvolávací cena: 240 000 CZK

5. Oldřich Blažíček

Klášter Zlatá Koruna

Popis předmětu (CS) pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová; odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura (CS) PD O. Blažíček 1923
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 90 x 70,5

*****5 470 000 CZK 24. 10. 2021 11:44:30
Sál 460 000 CZK 24. 10. 2021 11:44:29
*****5 450 000 CZK 24. 10. 2021 11:44:21
Sál 440 000 CZK 24. 10. 2021 11:44:20
*****5 430 000 CZK 24. 10. 2021 11:44:11
Sál 420 000 CZK 24. 10. 2021 11:44:10
*****5 410 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:55
Sál 400 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:52
*****5 390 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:45
Sál 380 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:44
*****5 370 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:36
Sál 360 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:35
*****5 350 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:26
Sál 340 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:25
*****5 330 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:18
Sál 320 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:17
*****5 310 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:10
Sál 300 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:09
*****5 290 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:02
Sál 280 000 CZK 24. 10. 2021 11:43:01
*****5 270 000 CZK 24. 10. 2021 11:42:53
Sál 260 000 CZK 24. 10. 2021 11:42:52
*****5 250 000 CZK 24. 10. 2021 11:42:45
Sál 240 000 CZK 24. 10. 2021 11:42:40
*****5 240 000 CZK 24. 10. 2021 11:42:30