prodáno za: 24 000 000 CZK
vyvolávací cena: 14 900 000 CZK

30. Jan Preisler

Tři dívky v lese

technika olej na plátně
rozměr 142 x 88,5 cm
rok 1906
signatura signováno a datováno vlevo dole: JPreisler 906.
stav díla Posouzeno a konzultováno experty Národní galerie, prof. PhDr. Petrem Wittlichem, CSc., prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem, PhDr. Jiřím Machalickým, Mgr. Anetou Kopeckou a Vladimírem Lekešem. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience | sbírka významného pražského sběratele Bohuslava Duška | sbírka rodiny Bohuslava Duška

Sál 24 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:44:26
Sál 23 750 000 CZK 18. 04. 2021 14:44:25
Sál 23 500 000 CZK 18. 04. 2021 14:44:25
Sál 23 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:44:16
Sál 23 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:44:04
Sál 22 750 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:58
Sál 22 500 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:40
Sál 22 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:32
Sál 22 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:27
Sál 21 750 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:27
Sál 21 500 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:26
Sál 21 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:20
Sál 21 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:11
Sál 20 750 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:11
Sál 20 500 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:10
Sál 20 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:43:02
Sál 20 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:42:57
Sál 18 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:42:43
Sál 17 750 000 CZK 18. 04. 2021 14:42:38
Sál 17 500 000 CZK 18. 04. 2021 14:42:30
Sál 17 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:42:20
Sál 17 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:42:13
Sál 16 750 000 CZK 18. 04. 2021 14:42:05
Sál 16 500 000 CZK 18. 04. 2021 14:41:56
Sál 16 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:41:04
Sál 16 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:41:00
Sál 15 750 000 CZK 18. 04. 2021 14:40:57
Sál 15 500 000 CZK 18. 04. 2021 14:40:54
Sál 15 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:40:48
Sál 15 150 000 CZK 18. 04. 2021 14:40:28
Sál 14 900 000 CZK 18. 04. 2021 14:40:23