prodáno za: 870 000 CZK
vyvolávací cena: 800 000 CZK

31. Jan Preisler

Tři ženy (V lese)

technika pastel na kartonu
rozměr 49,5 x 62,5 cm
rok 1908
signatura signováno vpravo dole monogramem: JP
stav díla Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem, PhDr. Jiřím Machalickým, Mgr. Anetou Kopeckou a Vladimírem Lekešem. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience | aukce Dorotheum Praha, 6.3.2010 (vydraženo za 720.000 Kč) | významná soukromá sbírka

Sál 870 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:35
Sál 860 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:31
Sál 850 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:26
Sál 840 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:23
Sál 830 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:19
Sál 820 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:16
Sál 810 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:12
Sál 800 000 CZK 18. 04. 2021 14:45:07