prodáno za: 1 250 000 CZK
vyvolávací cena: 950 000 CZK

36. Max Švabinský

Akt se slunečníkem (Kráčející)

technika olej, plátno, lepenka
rozměr 50 x 30 cm
rok 1908
signatura signováno vlevo dole: M.Š. vzadu signováno tužkou rukou autora: M. Švabinský
stav díla Posouzeno a konzultováno Zuzanou Švabinskou, experty Památníku Maxe Švabinského v Kroměříži, prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem, PhDr. Jiřím Machalickým, Mgr. Anetou Kopeckou a Vladimírem Lekešem. Přiloženo potvrzení autenticity.

Sál 1 250 000 CZK 18. 04. 2021 14:53:05
Sál 1 200 000 CZK 18. 04. 2021 14:52:56
Sál 1 150 000 CZK 18. 04. 2021 14:52:39
Sál 1 100 000 CZK 18. 04. 2021 14:52:31
Sál 1 050 000 CZK 18. 04. 2021 14:52:09
Sál 1 000 000 CZK 18. 04. 2021 14:52:03
*****0 990 000 CZK 18. 04. 2021 14:51:56
Sál 980 000 CZK 18. 04. 2021 14:51:47
Sál 970 000 CZK 18. 04. 2021 14:51:44
Sál 960 000 CZK 18. 04. 2021 14:51:38
Sál 950 000 CZK 18. 04. 2021 14:51:34