prodáno za: 2 050 000 CZK
vyvolávací cena: 1 200 000 CZK

49. František Kupka

Abstraktní kompozice

technika kombinovaná technika (kvaš, akvarel, tužka) na papíře
rozměr 28,5 x 28,5 cm
rok 1930 – 1935
signatura signováno vlevo dole: Kupka
stav díla Přiloženo potvrzení autenticity Vladimíra Lekeše hlavního autora Soupisu olejomaleb Františka Kupky (vydaného ve spolupráci Adolf Loos Apartment and Gallery, Národní galerie v Praze, rakouské Národní galerie Belvedere a držitele autorských práv malíře (francouzskou státní společností Adagp Paříž), zapsaného v Guide International des experts et spécialistes, vydávaném ve Francii. Přiloženo potvrzení autenticity Pierre Brullé a prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc. Dále posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem, PhDr. Jiřím Machalickým a Mgr. Anetou Kopeckou.
provenience významná soukromá sbírka

Sál 2 050 000 CZK 18. 04. 2021 15:14:28
Sál 2 000 000 CZK 18. 04. 2021 15:14:21
Sál 1 950 000 CZK 18. 04. 2021 15:14:14
Sál 1 900 000 CZK 18. 04. 2021 15:14:13
Sál 1 850 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:52
Sál 1 800 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:46
Sál 1 750 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:34
Sál 1 700 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:31
Sál 1 650 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:24
Sál 1 600 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:21
Sál 1 550 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:14
Sál 1 500 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:10
Sál 1 450 000 CZK 18. 04. 2021 15:13:02
Sál 1 400 000 CZK 18. 04. 2021 15:12:57
Sál 1 350 000 CZK 18. 04. 2021 15:12:53
Sál 1 300 000 CZK 18. 04. 2021 15:12:48
Sál 1 250 000 CZK 18. 04. 2021 15:12:42
Sál 1 200 000 CZK 18. 04. 2021 15:12:29