technika | olej na plátně |
rozměr | 67,5 x 56 cm |
rok | 1938 |
signatura | signováno a datováno vpravo dole: Mucha 38 |
stav díla | Posouzeno a konzultováno Johnem Muchou, vnukem a držitelem autorských práv Alfonse Muchy, dále prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým, PhDr. Karlem Srpem, Ph.D, Mgr. Anetou Kopeckou a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity.
Obraz bude zařazen panem Johnem Muchou do připravovaného Catalogue raisonné (Soupisu díla) Alfonse Muchy. |
provenience | | sbírka lékaře, prof. Bobka, rodinný lékař a přítel malíře
| významná moravská sbírka |