technika | olej na plátně |
rozměr | 33,5 x 49 cm |
signatura | signatura nezjištěna |
stav díla | Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
provenience | – sbírka významného pražského sběratele a bankéře – prokuristy Živnobanky Praha Bohuslava Duška
– sbírka rodiny Bohuslava Duška |
autor | 1821 Praha – 1899 Praha |
Krajina s rybníkem a pasačkou koz