technika | kvaš na kartonu |
rozměr | 22,5 x 28 cm |
signatura | signováno vpravo dole: Jos. Navrátil |
stav díla | Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
provenience | – sbírka významného pražského sběratele a bankéře – prokuristy Živnobanky Praha Bohuslava Duška
– sbírka rodiny Bohuslava Duška |
autor | 1798 Slaný – 1865 Praha |
Zimní krajina v Alpách