#8

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

Zimní krajina v Alpách

Josef Navrátil
#8

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

Zimní krajina v Alpách

3 limity
657 zobrazení
Vyvolávací cena: 140 000 Kč
27. 11. 2021 14:00

kvaš na kartonu
22,5 x 28 cm
signováno vpravo dole: Jos. Navrátil
Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience
– sbírka významného pražského sběratele a bankéře – prokuristy Živnobanky Praha Bohuslava Duška – sbírka rodiny Bohuslava Duška
1798 Slaný – 1865 Praha

Zimní krajina v Alpách