100 EUR
vyvolávací cena:
100 EUR

Kamenný sekeromlat, souměrné tělo s oválným týlem a konickým otvorem posunutým do středu, Střední..

170 EUR
vyvolávací cena:
150 EUR

Železná sekera s křížovým otvorem uprostřed protáhlého listu. Jednoduché topůrko. Patrně Sasko,..

vyvolávací cena:
2 900 EUR

Široká dvojostrá čepel, opatřena dvěma dlouhými výbrusy, které jsou v horní třetině doplněny ještě..

vyvolávací cena:
350 EUR

vyvolávací cena:
1 400 EUR

Těžká čepel s jedním otvorem a prohnutým hřbetem je opatřena značkou výrobce a zdobena leptaným..

180 EUR
vyvolávací cena:
150 EUR

Železo, klíč se sklopným nožem, štíhlá bodná čepel je aretována otočnou kličkou. Patrně Německo,..

vyvolávací cena:
400 EUR

Tři porcovací nože, 19. a 18. století, délka 56,5 cm, 48 cm a 38 cm.

250 EUR
vyvolávací cena:
250 EUR

vyvolávací cena:
300 EUR

Čepel mírně zakřivená, dvousečná, po obou stranách se dvěma výbrusy. Značena "A A" / dvouhlavý..

vyvolávací cena:
450 EUR

Silná jednosečná čepel (stopy po korozi) s oboustranným výbrusem a středovým hrotem, na hřbetní..

vyvolávací cena:
120 EUR

Přímá čepel s oboustranným výbrusem značená na rikasu - vlevo polský orel nad "W.P. (Wojsko..

vyvolávací cena:
120 EUR

Jednostranně broušená čepel s oboustranným výbrusem a původním hněděním, na rikasu značena v..

vyvolávací cena:
100 EUR

Přímá čepel s oboustranným výbrusem, rikaso značeno výrobcem "E. & F. Hörster". Střenky..

80 EUR
vyvolávací cena:
80 EUR

Přímá čepel s oboustranným výbrusem, rikaso značeno výrobcem "EJ-kotva-AB" (Eskilstuna..

100 EUR
vyvolávací cena:
100 EUR

Čepel s oboustranným výbrusem, na rikasu značena "OEWG" (Österreichische Waffenfabrik..

vyvolávací cena:
100 EUR

Dlouhá jednosečná prohnutá čepel jataganového typu s oboustranným výbrusem. Na hřbetě značen..

vyvolávací cena:
120 EUR

Dlouhá jednostranně broušená čepel se středovým hrotem a oboustranným úzkým výbrusem, rikaso..

80 EUR
vyvolávací cena:
80 EUR

Jednostranně broušená čepel s oboustranným výbrusem, rikaso značeno "OEWG" (Österreichische..