#14

Nožový bajonet vz. 1896 pro pušku Mauser vz. 96

#14

Guns
436 zobrazení
80 EUR
Antikvity Praha s.r.o.
Antikvity Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 80 EUR
13. 6. 2020 14:00
33. aukce
33. aukce

1-

Přímá čepel s oboustranným výbrusem, rikaso značeno výrobcem "EJ-kotva-AB" (Eskilstuna Jernmanufactur AB). Záštita značena "L /116, No 9b, No 443". Pochva a závěsník. Švédsko, počátek 20. století, délka 34 cm.