zachovalost | 1- |
Přímá čepel s oboustranným výbrusem, rikaso značeno výrobcem "EJ-kotva-AB" (Eskilstuna Jernmanufactur AB). Záštita značena "L /116, No 9b, No 443". Pochva a závěsník. Švédsko, počátek 20. století, délka 34 cm.
zachovalost | 1- |