datum aukce 13. 06. 2020 14:00
38
prodáno za: 80 EUR
vyvolávací cena: 80 EUR

14. Nožový bajonet vz. 1896 pro pušku Mauser vz. 96

Přímá čepel s oboustranným výbrusem, rikaso značeno výrobcem "EJ-kotva-AB" (Eskilstuna Jernmanufactur AB). Záštita značena "L /116, No 9b, No 443". Pochva a závěsník. Švédsko, počátek 20. století, délka 34 cm.

zachovalost 1-

Sál 80 EUR 13. 06. 2020 14:20:36