konec limitování 09. 12. 2020 17:00
datum aukce 09. 12. 2020 18:00
2
102
6
aktuální cena: 150 CZK
vyvolávací cena: 100 CZK

1. ŠAFÁŘ Karel

Dívčí akt

technika kresba tuší
rozměr 25 x 18 cm
rok 1977
signatura signováno
stav díla plátno
autor 1938-2016