konec limitování 09. 12. 2020 17:00
datum aukce 09. 12. 2020 18:00
2
94
2
aktuální cena: 1 400 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

5. JIŘINCOVÁ Ludmila

Dívka s motýlem

technika litografie
rozměr 22 x 16 cm
signatura signováno tužkou
stav díla papír, autorká dedikace, sklo
autor 1912-1994