konec limitování 09. 12. 2020 17:00
datum aukce 09. 12. 2020 18:00
36
aktuální cena: 300 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

9. JIŘINCOVÁ Ludmila

Dívčí tvář

technika Litografie
rozměr 11 x 7 cm
signatura signováno tužkou
stav díla papír, volný list
autor 1912-1994