datum aukce 13. 01. 2021 18:00
13
180
prodáno za: 2 200 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

11. JIŘINCOVÁ Ludmila

Sedící dívka

technika litografie
rozměr 30,5 x 21,5 cm
signatura signováno
stav díla karton, autorčina dedikace, volný list v levém horním rohu poškozen
autor 1912-1994

3****4 2 200 CZK 13. 01. 2021 18:07:23
4****1 2 100 CZK 13. 01. 2021 18:07:09
2****3 2 000 CZK 13. 01. 2021 18:06:56
4****1 1 900 CZK 13. 01. 2021 18:06:56
2****3 1 800 CZK 13. 01. 2021 18:06:51