datum aukce 13. 01. 2021 18:00
95
prodáno za: 300 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

13. MÜLLER Karel

Tři grafické listy

technika barevná litografie, litografie, lept
rozměr 36 x 28 cm, 23 x 14 cm, 31 x 24 cm
signatura signováno
stav díla papír, volné listy
autor 1899-1977

1****0 300 CZK 13. 01. 2021 18:08:22