Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#132
3
Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)
Předjaří
#132
3
Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)
Předjaří
523 zobrazení
20 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
13. 1. 2021 18:00
Karel Jan Sigmund
Prohlédnout autora
90. aukce - internetová
Aukční katalog
olej
80 x 100 cm
signováno
plátno
1897-1959
Předjaří
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript