datum aukce 13. 01. 2021 18:00
124
prodáno za: 200 CZK
vyvolávací cena: 100 CZK

14. NEURČENÝ AUTOR

Portrét dívky

technika barevná litografie
rozměr 30 x 21,5 cm
rok kolem roku 1980
signatura signováno tužkou
stav díla karton, volný list

1****6 200 CZK 13. 01. 2021 18:09:08
1****0 150 CZK 13. 01. 2021 18:08:56
1****6 100 CZK 13. 01. 2021 18:08:50