| technika | barevná litografie |
| rozměr | 30 x 21,5 cm |
| rok | kolem roku 1980 |
| signatura | signováno tužkou |
| stav díla | karton, volný list |
Portrét dívky

| rozměr | 30 x 21,5 cm |
| rok | kolem roku 1980 |