technika | barevná litografie |
rozměr | 30 x 21,5 cm |
rok | kolem roku 1980 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | karton, volný list |
Portrét dívky
rozměr | 30 x 21,5 cm |
rok | kolem roku 1980 |