#14

NEURČENÝ AUTOR

NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
#14

NEURČENÝ AUTOR

393 zobrazení
200 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

barevná litografie
30 x 21,5 cm
kolem roku 1980
signováno tužkou
karton, volný list

Portrét dívky