datum aukce 13. 01. 2021 18:00
150
prodáno za: 400 CZK
vyvolávací cena: 200 CZK

3. ROUČKA Pavel

Dva grafické listy

technika barevná litografie
rozměr 29 x 21 cm
signatura signováno tužkou
stav díla Přípitek, Žena s fialovými vlasy, karton, volné listy.
autor *1942

1****6 400 CZK 13. 01. 2021 18:01:54
1****4 350 CZK 13. 01. 2021 18:01:51
1****6 300 CZK 13. 01. 2021 18:01:48
1****4 250 CZK 13. 01. 2021 18:01:48
1****0 200 CZK 13. 01. 2021 18:01:42