datum aukce 13. 01. 2021 18:00
82
prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

5. MÁLKOVÁ Alena

Dva grafické listy

technika litografie
rozměr 29 x 20 cm
rok 1981
signatura jeden signován tužkou
stav díla ruční papír, volné listy
autor 1927-2018

1****9 500 CZK 13. 01. 2021 18:02:50
1****0 450 CZK 13. 01. 2021 18:02:50
1****9 400 CZK 13. 01. 2021 18:02:47
1****0 350 CZK 13. 01. 2021 18:02:47
1****9 300 CZK 13. 01. 2021 18:02:45