technika | litografie |
rozměr | 29 x 20 cm |
rok | 1981 |
signatura | jeden signován tužkou |
stav díla | ruční papír, volné listy |
autor | 1927-2018 |
Dva grafické listy
technika | litografie |
rozměr | 29 x 20 cm |
rok | 1981 |
autor | 1927-2018 |