#5

Alena Málková
(1927)

Dva grafické listy

MÁLKOVÁ Alena
MÁLKOVÁ Alena
MÁLKOVÁ Alena
#5

Alena Málková
(1927)

Dva grafické listy

1 limit
355 zobrazení
500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
13. 1. 2021 18:00

litografie
29 x 20 cm
1981
jeden signován tužkou
ruční papír, volné listy
1927-2018

Dva grafické listy