#87

Arkadi Solovjev
(1902 – 1948)

Pod hradem

SOLOVJEV Arkadi
SOLOVJEV Arkadi
SOLOVJEV Arkadi
#87

Arkadi Solovjev
(1902 – 1948)

Pod hradem

3 limity
365 zobrazení
2 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13. 1. 2021 18:00

olej
63 x 100 cm
signováno
plátno
1902-1948

Pod hradem