Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#87
6
Arkadi Solovjev
(1902 – 1948)
Pod hradem
#87
6
Arkadi Solovjev
(1902 – 1948)
Pod hradem
3 limity
365 zobrazení
2 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13. 1. 2021 18:00
Arkadi Solovjev
Prohlédnout autora
90. aukce - internetová
Aukční katalog
olej
63 x 100 cm
signováno
plátno
1902-1948
Pod hradem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript