konec limitování 29. 04. 2021 17:00
datum aukce 29. 04. 2021 18:00
22
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 100 CZK

10. STRNAD PETR

Karlovy Vary

technika barevná litografie
rozměr průměr 12,5 cm
signatura signováno tužkou
stav díla karton, výtisk č. 95/200, pasparta, sklo, textilní oblepka
autor 1935-2020