datum aukce 29. 04. 2021 18:00
169
prodáno za: 100 CZK
vyvolávací cena: 100 CZK

10. STRNAD PETR

Karlovy Vary

technika barevná litografie
rozměr průměr 12,5 cm
signatura signováno tužkou
stav díla karton, výtisk č. 95/200, pasparta, sklo, textilní oblepka
autor 1935-2020

*****8 100 CZK 29. 04. 2021 18:03:28