konec limitování 29. 04. 2021 17:00
datum aukce 29. 04. 2021 18:00
38
aktuální cena: 100 CZK
vyvolávací cena: 100 CZK

9. KOBE EGON

Vřídlo v Karlových Varech

technika lept
rozměr 12 x 8,5 cm
rok 30.léta 20.stol.
signatura signováno tužkou
stav díla autorsky popsáno, pasparta, sklo