technika | lept |
rozměr | 12 x 8,5 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | autorsky popsáno, pasparta, sklo |
Vřídlo v Karlových Varech
technika | lept |
rozměr | 12 x 8,5 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |