konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
3
78
8
aktuální cena: 500 CZK
vyvolávací cena: 400 CZK

1. BÍM TOMÁŠ

Červený automobil

technika barevná litografie
rozměr 22 x 28,5 cm
signatura signováno tužkou
stav díla karton, výtisk č.155/160, volný list
autor *1946