#11

Václav Bubeníček
(1913 – 1989)

Ležící ženský akt

BUBENÍČEK VÁCLAV
BUBENÍČEK VÁCLAV
BUBENÍČEK VÁCLAV
#11

Václav Bubeníček
(1913 – 1989)

Ležící ženský akt

1 limit
345 zobrazení
300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
8. 7. 2021 18:00

litografie a pastel
14 x 23 cm
1986
signováno tužkou
papír, pasparta, sklo
1913-1989

Ležící ženský akt