technika | litografie a pastel |
rozměr | 14 x 23 cm |
rok | 1986 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír, pasparta, sklo |
autor | 1913-1989 |
Ležící ženský akt
rozměr | 14 x 23 cm |
rok | 1986 |
autor | 1913-1989 |