technika | litografie a pastel |
rozměr | 20 x 13 cm |
rok | 1986 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír, pasparta, sklo |
autor | 1913-1989 |
Sedící dívčí akt
rozměr | 20 x 13 cm |
rok | 1986 |
autor | 1913-1989 |