konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
18
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 300 CZK

12. BUBENÍČEK VÁCLAV

Sedící dívčí akt

technika litografie a pastel
rozměr 20 x 13 cm
rok 1986
signatura signováno tužkou
stav díla papír, pasparta, sklo
autor 1913-1989