konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
24
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 400 CZK

15. BAUCH JAN

Milenci

technika litografie
rozměr 27 x 18 cm
signatura signováno tužkou
stav díla papír, sklo
autor 1898-1995