konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
22
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 500 CZK

18. FIALA VÁCLAV

Rodina

technika dřevoryt
rozměr 30 x 35 cm
rok 1937
signatura signováno tužkou
stav díla papír, značeno v desce s datací 1937, pasparta, sklo
autor 1896-1980