#2

Miloš Malina

Ležící dívčí akt

MALINA MILOŠ
MALINA MILOŠ
MALINA MILOŠ
#2

Miloš Malina

Ležící dívčí akt

Drawings
1 limit
407 zobrazení
1 400 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 900 Kč
8. 7. 2021 18:00

kresba tužkou
33,5 x 57 cm
1940
signováno
karton, pasparta, lehce poškozeno
1904-1991

Ležící dívčí akt