konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
45
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 900 CZK

2. MALINA MILOŠ

Ležící dívčí akt

technika kresba tužkou
rozměr 33,5 x 57 cm
rok 1940
signatura signováno
stav díla karton, pasparta, lehce poškozeno
autor 1904-1991