technika | akvarel |
rozměr | 44 x 57 cm |
signatura | signováno |
stav díla | papír, pasparta, sklo |
autor | 1887-1947 |
V přístavu
technika | akvarel |
rozměr | 44 x 57 cm |
signatura | signováno |
autor | 1887-1947 |