konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
26
aktuální cena: 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

5. KOLÁŘ RADOMÍR

Dostihy

technika litografie a pastel
rozměr 15 x 21 cm
rok 1978
signatura signováno
stav díla papír, pasparta, sklo, textilní oblepka
autor 1924-1993