konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
22
aktuální cena: 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

6. MORAVEC ALOIS

Žena u vody

technika akvarel
rozměr 29 x 35 cm
rok 1975
signatura signováno
stav díla papír, folie
autor 1899-1987