konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
18
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 300 CZK

7. MORAVEC ALOIS

Na návsi

technika dřevoryt kolorovaný akvarelem
rozměr 16 x 23 cm
signatura signováno tužkou
stav díla papír, pasparta, sklo
autor 1899-1987