konec limitování 08. 07. 2021 17:00
datum aukce 08. 07. 2021 18:00
52
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 9 000 CZK

9. POSTL KAREL

Pohled na Karlovy Vary

technika lept kolorovaný akvarelem
rozměr 32,5 x 42,5 cm
rok 1933
signatura značeno v desce
stav díla papír, pasparta, sklo, podle kresby L. Janschy
autor 1774-1818