vyvolávací cena:
60 000 CZK

Leštěný panel se zkamenělinou hlavonožce (Cephalopoda) zasazený do vyřezávané montáže z..

vyvolávací cena:
35 000 CZK

Velká neolitická keramická zásobnicová nádoba – amfora – se dvěma uchy na největší výduti. Nízké..

vyvolávací cena:
28 000 CZK

Pálená neglazované hlína, na ústech zbytky červené polychromie. Plastika znázorňuje sedící mužskou..

45 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

Keramická hrobová figura jezdce na koni z pálené hlíny, na oděvu jezdce a řemení koňského postroje..

vyvolávací cena:
50 000 CZK

Kamenina s olovnatou polevou karamelové barvy. Elegantně tvarovaná nádoba má kulovité tělo a..

600 000 CZK
vyvolávací cena:
550 000 CZK

Bronzový kotlík ting na třech vysokých plných válcovitých nožkách kruhového průřezu. Na těle stopy..

vyvolávací cena:
25 000 CZK

Bronz. Zrcadlo kruhového tvaru je na rubové straně rozděleno do tří pásů. Obvodový pás zdobí motiv..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Bronz. Rub zrcadla je dekorován čtyřmi výstupky a čtyřmi stylizovanými draky. Provenience: sbírka..

vyvolávací cena:
38 000 CZK

Litina se zbytky zlacení a polychromie. Postava zobrazuje jednoho z dvaatřiceti nebeských generálů..

vyvolávací cena:
80 000 CZK

Tělo této elegantní nádobky plynule přechází do čtyř špičatých nožek. Hrdlo s lemem obdélníkového..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Patinovaný bronz. Vykuřovadlo tradičního tvaru na třech vyšších nožkách, které nesou dekor..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Zlacený bronzový plech. Vykuřovadlo, zhotovené ze dvou rozebíratelných hemisfér, je zdobeno..

210 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Zlacený bronz. Buddha Amitájus s vysokým účesem a pětihrotou korunou na hlavě sedí v lotosovém..

320 000 CZK
vyvolávací cena:
160 000 CZK

Zlacený bronz. Bódhisattva Kšitigarbha (ten jež pochází z lůna země) je ochráncem zemřelých a..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Bronz. Vadžra je základním symbolem nezničitelné cesty “diamantového vozu” vadžrajanového..

200 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Zlacený bronz. Socha buddhy medicíny je provedena ve stylu typickém pro vrcholné období..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Malba na plátně. Vadžrajóginí (dordženaldžorma) je tantrická meditativní bohyně z kategorie..

120 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Malba na plátně. Thangka v původní hedvábné borduře zobrazuje mandalu buddhy medicíny..