aktuální cena:
1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Hodiny 2 druhy mramoru, figura zinkál, značeno Osega, původní stroj i stav bez záruky chodu

aktuální cena:
800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Mramor, 2 figury kus značeno sochařem T.Rochard, ciferník zelený onyx, původní stav, bez záruky..

aktuální cena:
900 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Zelený onyx, původní stav, bez záruky chodu

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
700 CZK

Mramor, původní stav, bez záruky chodu, mírně poškozeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK

Mramor, zinkálová figura, původní stav bez záruky chodu, mírně poškozeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK

Onyx, původní stav bez záruky chodu, mírně poškozeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Stolní hodiny boulle, stroj značen PARIS 461 LINET, původní stav, bez záruky chodu, Francie, rok..

aktuální cena:
9 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Stolní hodiny z období biedermeieru, hodinář Ignatz Strecker v Jičíně, ukazatel datumu, výška 54..