aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 200 CZK

Porcelánová figura akt s šálem, zelená značka DUX ROYAL, Čechy, 1920

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Porcelánová figura kamzík se ženou ve formě aktu, typický artdecový sokl, značeno na soklu zelenou..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Figura tanečnice, keramika, značeno Volkstedt na soklu zelenou značkou

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 200 CZK

Tanečnice porcelán, značeno značkou uměleckého oddělení Metzler Ortloff zelenou podglazurní značkou

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Porcelán, značeno zelenou značkou Rosenthal selb, číslo modeléra K335, výška 10cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 200 CZK

Porcelánový motýl, značeno na dně Rosenthal Bavaria, model č.96

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 700 CZK

Porcelán, značeno zelenou značkou Rosenthal, model K232, modelér L.Rauth, výška 23 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Porcelán, značeno na dně zelenou značkou Rosenthal, model č.92, na soklu modelér Ferdinand..

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Keramika, návrh Josef Lorenzl, nepoškozeno, výška 42 cm, černá tištěná značka, vtlačené číslo..

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Porcelán, značeno na dně Royal Dux, návrh Jaroslav Ježek, rok 1958, výška 37 cm