#1

Stříbrný svícen | WILKENS BREMEN

#1

Silver
4 limity
489 zobrazení
12 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
1.eAukce starožitností

výška 27,5 cm
1920-1930

Ag 835/1000, hmotnost 844,80g, značeno výrobcem WILKENS BREMEN, atest punc.úřadu, okolo 1920-1930, výška 27,5 cm