konec limitování 21. 06. 2021 19:00
datum aukce 21. 06. 2021 20:00
9
114
8
aktuální cena: 11 500 CZK
vyvolávací cena: 4 500 CZK

1. Stříbrný svícen | WILKENS BREMEN

Ag 835/1000, hmotnost 844,80g, značeno výrobcem WILKENS BREMEN, atest punc.úřadu, okolo 1920-1930, výška 27,5 cm

rozměr výška 27,5 cm
rok 1920-1930