vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej/plátno, 31x44cm, signováno VD, rámováno, původní stav

4 300 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej/plátno, 66x51cm, signováno a datováno VD, rámováno, původní stav

2 700 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

akvarel/papír, 48x16cm, signováno VD, původní stav i rám, vzadu autorský přípis

2 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

62 000 CZK
vyvolávací cena:
2 700 CZK

olej/karton, 50x35cm, signováno VD, zezadu autorský štítek, dekorativně rámováno, původní stav

9 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

akvarel/papír, 22x15cm, signováno LD, rámováno, původní stav

1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej/plátno, 50x30cm, signováno autorskou značkou VD, původní stav, rám mírně poškozen

vyvolávací cena:
3 800 CZK

malba na skle, 35x24,5cm, autor neznámý, Rakousko-SANDL, kolem roku 1840-1850, přiloženo osvědčení..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

kombinovaná technika/akryl, rozměr ve výřezu 66x46cm, celkový rozměr s rámem 120x89cm, signováno..

33 000 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

olej/karton, 33x26cm, signováno LD, dekorativně rámováno, původní stav a zalepení, z významné..

4 200 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

olej/karton, 29x23cm, signováno VD, datováno 1882, původní stav, poškozený rám, z pražské sbírky

7 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej/plátno, 50x30cm, signováno LD, původní stav, nerestaurováno

23 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

olej/plátno, 100x78cm, na rámu původní mosazný štítek Werner Tamm 1658-1724, původní barokní rám,..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

pastel/papír, 60x44cm, signováno uprostřed vpravo V.Hynais a datováno 1904, původní poškozený rám,..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

akvarel/papír, 36x28cm, signováno VD a datováno 1909, původní rám s mosazným štítkem

22 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

olej/karton, 100x70cm, signováno VD, původní stav, přiloženo osvědčení o původu originálu z..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

olej/plátno, 27x21cm, odborně restaurováno-květen 1953 dle štítku na zadní straně, dekorativní..

27 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

olej/plátno, 95x50cm, signováno LD, popsáno na zadní straně, součástí obrazu je kafara vyrobená na..