Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
7
Marie Passerová
(1903 – 1969)
Sázava u Zbořeného Kostelce
#12
7
Marie Passerová
(1903 – 1969)
Sázava u Zbořeného Kostelce
3 limity
460 zobrazení
7 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
19. 10. 2021 20:00
Marie Passerová
Prohlédnout autora
2. eAukce starožitností a umění
Aukční katalog
50 x 30 cm
olej/plátno
datum narození
1903
olej/plátno, 50x30cm, signováno LD, původní stav, nerestaurováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript