#12

Marie Passerová
(1903 – 1969)

Sázava u Zbořeného Kostelce

Passerová Marie | Sázava u Zbořeného Kostelce
#12

Marie Passerová
(1903 – 1969)

Sázava u Zbořeného Kostelce

3 limity
460 zobrazení
7 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
19. 10. 2021 20:00

50 x 30 cm
olej/plátno
datum narození
1903

olej/plátno, 50x30cm, signováno LD, původní stav, nerestaurováno