Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7
Karel Javůrek
(1815 – 1909)
Na stráži
#7
Karel Javůrek
(1815 – 1909)
Na stráži
330 zobrazení
1 100 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
19. 10. 2021 20:00
Karel Javůrek
Prohlédnout autora
2. eAukce starožitností a umění
Aukční katalog
50 x 30 cm
olej/plátno
datum narození
1815-1909
olej/plátno, 50x30cm, signováno autorskou značkou VD, původní stav, rám mírně poškozen
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript