#53

Prsten s diamanty a smaragdem | 2,58ct. | Art deco | Československo

#53

Jewelery
335 zobrazení
110 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 88 000 Kč
28. 3. 2022 20:00

velikost
58
datováno
1920-1930

Au 585/1000, hmotnost 5,90g, 2x diamanty - každý 0,80ct. + 36 diamantů = celková váha diamantů 2,58ct.,barva H, čistota VS1, smaragd o celkové váze 1ct., Československo 1920-1930, ojedinělá práce, atest punc.úřadu, velikost 58