velikost | 58 |
datováno | 1920-1930 |
Au 585/1000, hmotnost 5,90g, 2x diamanty - každý 0,80ct. + 36 diamantů = celková váha diamantů 2,58ct.,barva H, čistota VS1, smaragd o celkové váze 1ct., Československo 1920-1930, ojedinělá práce, atest punc.úřadu, velikost 58