aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 700 CZK

Ag 900/1000, hmotnost 102,50g, nepoužívané, gravírované vně i uvnitř, vynikající stav,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 200 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 371,00g, 345,00g netto, gravírované, platný čs.punc selka 1921-1926

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 800 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 161,80g, délka 150mm, stříbrník M.H., platný rakousko-uherský punc 1866-1921

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
11 500 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 862,35g, rozměry 430x300mm, výrazné artdecové provedení se stříbrnickou..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 900 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 359,00g, Praha stříbrník AP, originální štítek z prodejny ALFRED POLLAK,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 800 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 89,40g, rozměry 8x4x1cm, vrchní strana pozlacená, stříbrník K&W, ze všech..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 118,10g, rozměry 103x780x90mm, stříbrník TF, po celé ploše kladívkový dekor,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 100 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 62,61g, artdecové provedení, vyzlacené, Československo 1930, stříbrník I.S.,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 600 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 204,00g, délka 130mm, Moravská Třebová, Československo, nejlepší český..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 800 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 684,00g, výrazné secesní rostlinné provedení, stříbrník F.R., rozměry..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 900 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 551,00g, 6ti osobní příbory rybí, nepoužívané, výtečný stav, prodejce Rudolf..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
13 400 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 773,00g, 6ks servírovací příbory a 1x kleště, velmi zachovalé,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
23 900 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 1615,00g netto bez oceli nožů, 32ks velmí oblíbená artdecová forma,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 77,80g, Rakousko - Vídeň, platný rakousko-uherský punc DIANA od r.1866-1921

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 200 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 88,20g, kladívkový dekor, vyrazné artdecové provedení, atest..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 34,35g, délka 16cm, filigránové biedermeierové provedení 1830-1840, atest..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 900 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 557,05g, 21.5x12.5x4.5cm, designová stříbrnická práce kolem roku 1930,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 900 CZK

Ag 830/1000, hmotnost 661,95g, ruční designová práce značka lev, Německo 1920-1930, atest punc.úřadu