#62

Prsten s diamantem | Art deco | Československo 1920-1930 | 1,70 ct.

#62

Jewelery
293 zobrazení
124 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 104 000 Kč
30. 11. 2022 20:00

velikost
51
datováno
1920-1930

Platina 950/1000, hmotnost 3,55g, velikost 51, vyjímečný prsten v platině s diamantem o váze 1,70ct., jemné bílé barvy s malými inkluzemi, Československo 1920-1930, originální box, atest punc.úřadu, znalecký posudek Dr.Hrouz