velikost | 51 |
datováno | 1920-1930 |
Platina 950/1000, hmotnost 3,55g, velikost 51, vyjímečný prsten v platině s diamantem o váze 1,70ct., jemné bílé barvy s malými inkluzemi, Československo 1920-1930, originální box, atest punc.úřadu, znalecký posudek Dr.Hrouz