velikost | délka 175 mm |
datováno | 1920-1930 |
Au 750/1000, hmotnost 13,55g, délka 175mm, diamanty o celkové váze 5,60ct., barva H-I, čistota VS-SI, smaragdy o váze cca 5,00ct., Rakousko 1920-1930, atest punc.úřadu
velikost | délka 175 mm |
datováno | 1920-1930 |